Znakowanie produktów

Dysponujemy nowoczesnymi technologiami znakowania różnorodnych wyrobów. Jedne metody sprawdzą się lepiej przy znakowaniu dużych powierzchni, inne przy drobnych wyrobach. Jedne są bardziej wymagające, inne sprostają nawet trudnym materiałom czy nietypowym kształtom. Służymy naszym doświadczeniem – zapewnimy wsparcie techniczne w zakresie dopasowania metody znakowania do Państwa potrzeb. Chętnie doradzimy jaką metodę powinniście Państwo wybrać dla osiągnięcia rezultatu najlepszego z możliwych.

Metody znakowania produktów:

SUBLIMACJA

Metoda znakowania polegająca na wykonaniu wydruku specjalnymi tuszami na papierze do sublimacji (transferowym), a następnie przeniesieniu go na tkaninę poliestrową za pomocą pras do sublimacji o wysokiej temperaturze. Sublimacja to najtrwalsza metoda znakowania – nadruk nie traci na jakości, nawet po wielu praniach. Grafika jest wdrukowana w materiał, praktycznie niewyczuwalna w dotyku

HAFT

Najbardziej prestiżowa i efektowana metoda znakowania. Haft wyróżnia się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwianie – nie blaknie, nie kruszy się. Nie szkodzi mu pranie i prasowanie.
Wyroby są haftowane pojedynczo, co daje możliwość wykonania każdej sztuki według indywidualnego projektu.
Dysponujemy własną maszyną 15 kolorową o maksymalnym polu haftu 30×40 cm.

SITODRUK 

Uniwersalna technika znakowania, którą z powodzeniem można zastosować ją na wielu rodzajach materiałów, takich jak: bawełna, dzianina i tworzywa sztuczne. Doskonale nadaje się do znakowania zarówno odzieży, czapek, toreb czy parasoli. Ten typ znakowania pozwala na wykonanie nadruku o powierzchni ograniczonej jedynie wielkością sita (ok. 45 cm).
Karuzela sitodrukowa umożliwia nam drukowanie maksymalnie 8 kolorów. Zastosowanie bardzo wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje, że nadruki są odporne na promieniowanie UV, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy pranie.
Matrycę przygotowujemy na podstawie przesłanych plików graficznych .cdr, .eps, .ai.

TERMOTRANSFER

Technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanej folii FLEX wyciętej na ploterze w kształt pożądanego emblematu lub logo. Technologia ta pozwala na wykonanie nawet niewielkiej ilości kopii. Największą zaletą tej metody jest jej atrakcyjna cena przy doskonałej jakości nadruku. Za jej pomocą można znakować na różnych rodzajach podłoży. Maksymalnie można użyć do 6 kolorów.Karuzela sitodrukowa umożliwia nam drukowanie maksymalnie 8 kolorów. Zastosowanie bardzo wytrzymałych farb drukarskich gwarantuje, że nadruki są odporne na promieniowanie UV, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne czy pranie.
Matrycę przygotowujemy na podstawie przesłanych plików graficznych .cdr, .eps, .ai.

TŁOCZENIE

Hot-stamping inaczej tłoczenie na gorąco – technika druku z użyciem matryc wypukłych wykonanych z materiału przewodzącego ciepło. Metoda ta jest formą przeznaczoną do znakowania ręczników szybkoschnących wykonanych z mikrofibry, pozwala na przeniesienie logo na powierzchnie ręcznika wykonanego z mikrowłókna o składzie poliester 100%.Matrycę przygotowujemy na podstawie przesłanych plików graficznych .cdr, .eps, .ai.

Zapraszamy do kontaktu

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z AGENCJAMI REKLAMOWYMI!

Kierownik Sprzedaży i Marketingu

Kierownik Działu Handlowego

Weronika Putz

e-mail:
Mobil: +48 664 999 624

Urszula Kowalewska

e-mail:
Mobil: + 48 660 479 700

Dział Handlowy

Iwona Sieniawska

e-mail:
Mobil: + 48 660 479 800

Maria Apel

e-mail:
Mobil: + 48 664 151 215

Paulina Adamska

e-mail: 
Mobil: +48 882 020 014

Martyna Mińko

e-mail:
Mobil: + 48 606 663 856

Anna Idzikowska

e-mail:
Mobil: + 48 696 404 140

SDX Group Sp. z o.o.
Biuro: ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa, PL
Biuro Sprzedaży: ul. Warszawska 114, 05-092 Łomianki, PL
Produkcja: ul. Leśna 12, 05-092 Łomianki, PL
e-mail: biuro@sdxgroup.pl
phone: +48 22 206 38 11
www.sdxgroup.pl

                                                  Wspieramy:

pobrany plik (1)
Firma z sercem_CYJAN@1x
g12