Jak zaczęła się nasza historia?

Firma SDX Group sp. z o.o. jest polskim producentem artykułów reklamowych najwyższej jakości. Jesteśmy obecni na rynku od 2015 roku. Wcześniej działaliśmy jako MJM COMPANY. Przez te kilka lat podjęliśmy wiele wyzwań i z całą pewnością możemy stwierdzić, że motto jakie przyświeca nam w codziennej pracy to „dla nas niemożliwe jest możliwe”.

Nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy różnorodne produkty jak chusty wielofunkcyjne, ręczniki, koce. Stale też wprowadzamy nowe elementy. Dzięki dużemu spectrum rodzajów, rozmiarów i kolorów naszą ofertę ograniczyć może jedynie wyobraźnia Klienta. Nasze produkty przeznaczone są dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i którym zależy na wyjątkowym znakowaniu przyciągającym wzrok i uwagę.
Bee2® – marka powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na dobrej jakości produkty tekstylne i użytkowe. Tworzymy torby, plecaki, pokrowce na tablety, czapki oraz chusty wielofunkcyjne. Koncentrujemy się na osobach żyjących aktywnie i lubiących otaczać się produktami dobrej jakości z ciekawym wzornictwem.  Z kolei marka    Challenge® Towels oferuje ręczniki z mikrofibry jedno i dwukolorowe. Technologia nadruku pozwala nam na realizowanie indywidualnych projektów dla naszych Klientów i Partnerów w standardowych oraz w nietypowych wymiarach na specjalne zamówienie. Bestsellerem w naszej ofercie są koce: piknikowe lub koce polarowe z nadrukiem z jednej lub dwóch stron.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz wysoka jakość obsługi. Stale poszerzamy naszą wiedzę o potrzebach Klientów, a nasze produkty powstają z pasji i dbałości o detale

Udział w targach 

Staramy się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Co roku uczestniczymy w wielu polskich i zagranicznych targach, prezentując nasze możliwości produkcyjne. Zaufanie naszych Klientów to priorytet, dlatego nasze produkty sprzedajemy wyłącznie za pośrednictwem agencji reklamowych oraz dystrybutorów produktów BTL. Cieszymy się uznaniem naszych Klientów, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach  Gifts of the Year oraz Super Gift. Nagrodzono między innymi naszą chustę wielofunkcyjną, chustę antysmogową czy torbę lazzybag. Nie mniejszą satysfakcję od przyznanych wyróżnień, daje nam widok naszych produktów u coraz większej liczby użytkowników – podczas imprez sportowych – worki, chusty, ręczniki ale też w miejscach pracy – pokrowce na laptopy i tablety.

Nasz zespół i nasza jakość

Na sukces naszej firmy pracują nie tylko nasze produkty, ale przede wszystkim zaangażowany zespół a także utrzymywanie standardów produkcji i sprzedaży na stałym wysokim poziomie. Mając na względzie zadowolenie klienta, ale też rozwój przedsiębiorstwa wdrożyliśmy certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Podnosi to prestiż naszej firmy w oczach Klientów, tych obecnych jak i potencjalnych, co znajduje przełożenie w zwiększonej liczbie zamówień.
Wdrożone standardy organizacji pracy, system podnoszenia kwalifikacji pracowników pozwalają nam sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom rynku. Usprawniony przepływ informacji i przejrzyste procedury umożliwiają zrealizowanie zamówień w krótszym czasie, bez obniżenia jakości usług. Przejrzyste metody postępowania mobilizują nas do samokontroli na co dzień, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco zdiagnozować wszelkie problemy i odpowiednio szybko na nie reagować.
 

Podążamy z duchem czasu, staramy się być na bieżąco. Obecnie rośnie świadomość ekologiczna a bycie eko staje się wręcz modne. My także  chcemy aktywnie uczestniczyć w tym trendzie i w nowatorskich procesach prowadzących do zredukowania w toku produkcji zużycia zasobów naturalnych – wody i energii. Efektem tych działań jest nowy materiał, którego skład w 100% stanowią surowce pozyskane z recyklingu.
 
Rozpędzamy się, podejmujemy się nowych wyzwań, ciągle  myślimy o nowych rozwiązaniach. Stale zwiększamy liczbę klientów, rozmiar transakcji i częstotliwości zakupów.
Mamy nadzieję, iż kolejne lata przyniosą coraz większą rozpoznawalność marki SDX na rynku polskim i zagranicznym, a nam pozwolą ugruntować i umocnić naszą pozycję.

Zapraszamy do kontaktu

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z AGENCJAMI REKLAMOWYMI!

Kierownik Sprzedaży i Marketingu

Kierownik Działu Handlowego

Weronika Putz

e-mail:
Mobil: +48 664 999 624

Urszula Kowalewska

e-mail:
Mobil: + 48 660 479 700

Dział Handlowy

Iwona Sieniawska

e-mail:
Mobil: + 48 660 479 800

Maria Apel

e-mail:
Mobil: + 48 664 151 215

Paulina Adamska

e-mail: 
Mobil: +48 882 020 014

Martyna Mińko

e-mail:
Mobil: + 48 606 663 856

Anna Idzikowska

e-mail:
Mobil: + 48 696 404 140

SDX Group Sp. z o.o.
Biuro: ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa, PL
Biuro Sprzedaży: ul. Warszawska 114, 05-092 Łomianki, PL
Produkcja: ul. Leśna 12, 05-092 Łomianki, PL
e-mail: biuro@sdxgroup.pl
phone: +48 22 206 38 11
www.sdxgroup.pl

                                                  Wspieramy:

pobrany plik (1)
Firma z sercem_CYJAN@1x
g12